KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088206
nr 1708 8206
Victor Marec
(1862-1920), Frankrike
Oljemålning, Flicka och get. Signerad. Olja på pannå, 54x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
Victor Marec, fransk bildkonstnär född 1862, död 1920.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 9 juni 2025
kl 18:30:08
5/6 21:56:32
4.000 kr
9/6 18:25:08